Asociacijos „Aqua est vita“ nemokama konferencija „Moterys apie vandenį moterims“

Nemokama konferenciją „Moterys apie vandenį moterims“ vyko 2014 m. kovo 6 d., ketvirtadienį, 16:00 val. Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokyklos salėje, adresu Ašigalio g. 23, Kaune.

Konferencija „Moterys apie vandenį moterims“, skirta Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 1990 m. kovo 11 ir tarptautinės moters dienai paminėti, dalyves ir svečius sveikino Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokyklos direktorė Rasa ŠERPYTIENĖ.

„Kaip dovanoti sau sveikatą be tabletės“ pasidalino pranešėja Zinaida ARLAUSKIENĖ, KMU sveikatos magistrė, Nižnij Novgorodo medicinos akademijos absolventė, „Sveikos gyvensenos ir natūralios medicinos rūmų“ narė.

 Temą „Dantys ir vanduo“ pristatė pranešėja SIGITA PAŠKEVIČIENĖ, Kauno kolegijos Medicinos fakulteto dantų technologijos lektorė, Žurnalo „Stominfo“ redakcinės kolegijos narė, Žurnalo odontologams „Quintessence international Lietuva“asocijuota redaktorė, autorė „Pilnųjų ir dalinių nuimamųjų dantų protezų gamybos ypatumai“ ir bendraautorė „Dantų technologija: teorija ir praktika“ vadovėlių, Lietuvos Respublikos Odontologų Rūmų narė, Lietuvos nacionalinės odontologijos akademijos Tarybos narė.

„Kvapai ir jų galia organizmui“ aptarta pranešėjos Jūratės MALINAUSKIENĖS,psychoinformatinės logistikos, kvapiųjų aliejų konsultantė.

Aromatinės kvepiančiosios medžiagos gydymo tikslais naudojamos jau 2000 metų, o smilkalai Indijoje dar ilgiau. Tai mokslo ir praktikos apie gydimosi augalais dalis. Augalai, juose esantys eteriniai aliejai biochemiškai ir energetiškai veikia žmogaus struktūrą, jausmus ir mentalą.

Kvapai suteikia sveikatos ir vidinės harmonijos, vaduoja nuo pykčio, įtampos, rūpesčių, skausmų, valo protą, mintis.

Moteris ir vanduo“ pranešėja Birutė ALIŠAUSKAITĖ, ISM rinkodaros bakalaurė, psichologijos, kvėpavimo terapijos ir tarpusavio santykių councelingo mokėsi Italijoje; terapijos ir psichosomatinio streso valdymą studijavo Olandijoje. Konsultuoja saviugdos, psichoterapija, meditacija,.„bodywork“ ir sąmoningumo srityje, veda tai chi, cigunu, saviugdos seminarus.

Moderatorė Inga Tribuišienė, Lietuvos Soroptimisčių klubų Sąjungos ir Asociacijos „Aqua est vita“ valdybos narė, Aplinkosaugos programų koordinatorė.

Contact Us