Įsižeminimas kaip fenomenalus gydymas

Asociacijos „AQUA EST VITA” Kauno tarybos pirmininkas gydytojas Gintautas Laurinavičius per „Lietuvos Ryto” TV ir  internetinę žiniasklaidą Lietuvos ir pasaulio internetinei visuomenei TV sveikatinimo laidoje „Namų daktaras“ pristatė „Įsižeminimą kaip fenomenalų gydymą”.

Laidos vedėjas gydytojas Gintaras Apanavičius pateikė klausimus apie Žemės energiją ir jos įtaką žmonėms, jų sveikatai.

Gydytojas Gintautas Laurinavičius paaiškino, kas yra „Įsižeminimas”, papasakoja apie mechaniškai pasigaminamą įsižeminimo įtaisą.

Žmogaus „Įsižeminimas” visai nauja mokslo tyrimų sritis. šiuo aspektu, žemė moksliškai tyrinėta dar nebuvo. Nežinomas buvo, koks ryšys yra tarp žemės ir organizmo fiziologijos, tarp žemės ir mūsų sveikatos.

Gilindamasis į „Įsižeminimą“, gydytojas Gintautas Laurinavičius pateikė naujų faktų apie mūsų visų ryšį su planeta ŽEME, supažindino, kaip žemės paviršius emituoja su laisvaisiais elektronais, kaip jie veikia mūsų fiziologiją ir sveikatą. Šis ryšys su žeme yra trūkstama grandis, kuris gali grąžinti sveikatą ir pagerinti gerą savijautą.

Gydytojas Gintautas Laurinavičius pateikė kardiologo, Amerikos kardiologų koledžo ir Amerikos dietologijos koledžo nario Stiveno Sinatra (Stephen T. Sinatra, M.D.) profesinės veiklos patirties per keturiasdešimt metų ir Klintono Oberio (Clinton Ober) praktika patikrintus pavyzdžius, kaip įžeminimas padėjo jiems tūkstančiamsi žmonių įveikti nemigą, chroniškus skausmus, stresą, nerimą, nuovargį.

Asociacijos „AQUA EST VITA” valdybos pirmininkas, profesorius biomedicines habil.dr.Leonardas Lukoševičius. Žurnalo „Sveika medicina” vyr. redaktorius, po šios per „Lietuvos Ryto” TV sveikatinimo laidos „Namų daktaras“, kurioje gydytojas Gintautas Laurinavičius pristatė „Įsižeminimą kaip fenomenalų gydymą” pasakė: „Moksliškai tai tikrai yra realu. Lygiai taip, kaip Japonija jau 50 metų geria jonizuotą vandenį ir nuo to yra ilgaamžiškesni, sveikesni, o mes, Lietuvoje tai tik per pastarąjį dešimtmetį pripažinome. Žmogaus „Įsižeminimą” verta rimtai vertinti.”

Gydytojo Gintauto Laurinavičiaus, Asociacijos „AQUA EST VITA” Kauno tarybos pirmininko, pasisakymą apie  „Įsižeminimą kaip fenomenalų gydymą” per  „Lietuvos Ryto” TV ir  internetinę žiniasklaidą Lietuvos ir pasaulio visuomenei sveikatinimo laidoje „Namų daktaras“ galima peržiūrėti čia:

images_bandymas

Angelė Pabricaitė

 

 

Contact Us