Respublikinė mokslo konferencija “Vanduo yra gyvybė”

herbas_ 70

Respublikinė mokslo konferencija “Vanduo yra gyvybė” įvyko 2013 m. rugsėjo 27 d.   Zarasų rajono savivaldybės kultūros ir poilsio centro salėje. Konferencijos rengėjai: Zarasų savivaldybė ir asociacija “Aqua est vita”.

Konferencijos metu surengtas Asociacijos “Aqua est vita” pristatymas visuomenei. Asociacija „Aqua est vita“ (“Vanduo yra gyvybė”)  įkurta  Zarasų krašte. Asociacijos steigėjai: prof. L. Lukoševičius   ir V. Kriovė, inžinierius – išradėjas.    Asociacija   vienija  visus, kas brangina vandenį, supranta savo atsakomybę už vandens išsaugojimą.  Veiklos:  įvairus švietėjiškas, edukacinis, socialinis, kultūrinis ir sveikatinimo darbas.   Mokslininkų  –  pripažintų mokslo autoritetų bei jaunųjų mokslo išradėjų arena.  Aplinkos apsauga, ekologija ir gamtos išsaugojimas – kaip kiekvieno žmogaus atsakomybė.

2013 metai – Sveikatingumo metai.

 Todėl medicinos klausimams konferencijoje buvo skiriamas ypač didelis dėmesys. Konferencijoje lektoriai pateikė  naujausius faktus apie vandenį, jo gydomąją reikšmę. Neatsitiktinai konferencijoje dalyvavo asmenys, besidomintys ir dirbantys su įvariais  vandens pažinimo bei išsaugojimo aspektais. Konferenciją moderavo : dr. Valentina Šereikienė.

Konferencijos lektoriai  – įžymūs Lietuvos mokslo atstovai bei visuomenės atstovai:

  • ARNOLDAS ABRAMAVIČIUS,   Zarasų rajono savivaldybės meras
  • VIDMANTAS URBONAS, Pasaulio ultratriatlono  čempionas, LR  nusipelnęs treneris
  • GEDAS KUKANAUSKAS, Gražutės regioninio parko direktorius
  • TELESFORAS LAUCEVIČIUS,  inžinierius – išradėjas, knygų autorius
  • Prof.habil.dr.LEONARDAS LUKOŠEVIČIUS,  LSMU profesorius, sveikos mitybos ekspertas
  • Gyd.GINTAUTAS LAURINAVIČIUS, aukšč. kategorijos chirurgas
  •  ZINAIDA  ARLAUSKIENĖ,  ligų prevencijos ekspertė
  • Gyd. GINTAUTAS LAURINAVIČIUS

Meno dalyje buvo parodyta: Zarasų raj. savivaldybės kultūros ir poilsio centro kultūros darbuotojų koncertinė programa bei  Naisių vasaros teatras: 2 d. spektaklis „Mėlynbarzdžio vaikai“, rėmėjas R.Karbauskis. Veikė Vandens atsiskyrėlių programos-2013  fotoparoda bei Zarasų bibliotekos parengta knygų paroda vandens tematika.

Respublikinė mokslo konferencija “Vanduo yra gyvybė”

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Contact Us