GINTAUTAS LAURINAVIČIUS

GINTAUTAS LAURINAVIČIUSGINTAUTAS LAURINAVIČIUS
Asociacijos “Aqua est vita” Tarybos narys –  Kauno skyriaus pirmininkas.

Praktikuojantis aukščiausios kvalifikacinės kategorijos gydytojas chirurgas, manualinės terapijos specialistas. Kalniečių poliklinikos chirurgas. Baigęs su džok, homeopatijos, Masajuki Sajondži terapijos kursus, akupunktūros, manualinės ir tradicinės medicinos asociacijos narys.

Gydytojas G.Laurinavičius greta savo profesinės veiklos mėgsta tapyti. Jo paveikslai taip pat puošia jaukius namus. Kartais vasarom čia vyksta vienos dienos tapybos plenerai, kuriuose yra dalyvavę žinomi menininkai.

Nuo seno domisi vandens gydomosiomis savybėmis, kartais skaito pranešimus šia tema.
2012 m. skaitė pranešimą Kaune, respublikinėje konferencijoje “Didžioji vandens paslaptis”.
2013 m. Skaitė pranešimą Zarasuose, respublikinėje konferencijoje “Vanduo yra gyvybė”.
Skaito paskaitas Žolinčių akademijoje, Sveikatos mokyklos klausytojams.

Gydytojas nuolat pabrėžia sveikos gyvensenos reikšmę kiekvieno žmogaus gyvenime.  Štai, pavydžiui,  osteochondrozė. Anot gydytojo G.Laurinavičiaus, osteochondrozę galima pavadinti XXI amžiaus epidemija, nes kasmet daugėja sergančiųjų šia liga. Kodėl? Gydytojo nuomone, tai lemia ilgalaikės fiksuotos kūno padėtys (pavyzdžiui, sėdėjimas prie kompiuterio), fizinio krūvio stoka, netaisyklinga mityba, šiuolaikinis gyvenimo būdas, kupinas nesveikų įpročių, paveldimumas, ir be abejonės ilgalaikė organizmo dehidratacija. Beje, pastaroji turi bene daugiausiai įtakos kiekvieno sveikatai.

Gyd. Gintautas Laurinavičius kabinete yra itin linksmas ir turintis gerą humoro jausmą žmogus.
Jis tapo. Yra Tautodailininkų sąjungos narys. Kas paskatino jį piešti?  Prieš 15 metų  jis gydė dailininką Feliksą Bulaką – jis ir paskatino.  Gyd. Gintautas Laurinavičius: “Jis ir paskatino tapyti. Iki tol piešiau tik karikatūras. Jau esu surengęs keturias personalines tapybos parodas. Savo kūrybą vertinu kritiškai – nebaigiau jokių dailės mokslų.

Vis tik kritikai ir kiti dailininkai apie mano paveikslus atsiliepia palankiai. Tapyba man kaip maniakinė depresija: kai pagauna įkvėpimas, tapau ištisomis paromis. Po to kurį laiką visai nieko nepiešiu. Dabar svajoju surengti karikatūrų parodą.
Gintautas meniškos sielos žmogus, bet pasirinko mediko profesiją.
Gyd. Gintautas Laurinavičius: “Mano amžinąjį atilsį tėvas buvo man pavyzdys ir  autoritetas. Jis visą gyvenimą kovojo su tuberkulioze, bet  pats nuo jos ir krito. Na, o aš nuo pirmojo kurso Medicinos akademijoje, dabar Medicinos universitetas, norėjau būti chirurgu. Ši sritis man atrodė vyriškiausia. Be to, visiems studentams tuo metu didelį įspūdį darė garsūs chirurgai: J.Brėdikis, P.Girdžius, V.Mikalauskas… Kai įveikiau konkursą į šią specializaciją, labai savimi didžiavausi, netgi ėmiau pūstis. Tada tėvas pasakė išmintingus žodžius: “Kai žmogus suserga odos liga, jam svarbiausias būna odos gydytojas, o chirurgai visai nerūpi. Taigi bet koks gydytojo darbas yra svarbus”. Beje, ir chirurgijoje sudėtingų operacijų specialistų yra tik 15 procentų visų chirurgų. Kiti, kaip ir aš, dirba poliklinikose ir užsiima vadinamąja smulkiąja chirurgija.

Pages: 1 2

Contact Us