MEDUS – geriausias vaistas

honey-benefits-honeyFarmacijos kompanijos gal to ir nepripažintų, tačiau mes žinome, kad medus yra pats geriausias vaistas! Tai vienintelis negendantis produktas pasaulyje, jis gali tik susikristalizuoti, tačiau tai jo savybių nekeičia. Jei norite minkšto, skysto medaus – įstatykite uždengtą indą su medumi į karštą vandenį – jis vėl bus toks, koks buvo, lyg ką tik įpiltas.

 Nevirkite, nekaitinkite medaus

* Medaus niekada nevirkite ir nedėkite į mikrobangų krosnelę – taip sunaikinsite visus fermentus.

* Medus yra prieinamas daugelyje pasaulio šalių, gydytojų pripažįstamas kaip labai efektyvus vaistas nuo įvairių negalavimų.

* Medus gali būti naudojamas, nesibaiminant jokių šalutinių poveikių. Šis produktas, nors ir saldus, tačiau teisingai vartojant, tinka net ir sergantiems cukralige.

 

Medus su cinamonu gydo širdies ligas, artritą ir…

Sumaišykite medų su cinamonu ir tepkite ant duonos ar batono riekelės. Tokia riekelė kas rytą pusryčiams sumažins cholesterolio kiekį kraujagyslėse ir apsaugos nuo infarkto. Tokie pusryčiai taip pat atkuria arterijų ir venų sienelių elastingumą.

Žmonės, kenčiantys dėl artrito, kiekvieną rytą ir vakarą turi išgerti puodelį šilto vandens su 2 šaukštais medaus ir vienu šaukšteliu cinamono. Reguliariai vartojant, galima išsigydyti ir chronišką artritą.

* Nuo šlapimo pūslės infekcijos išgydys 2 šaukštai cinamono ir 1 arbatinis šaukštelis medaus, ištirpinti stiklinėje šilto vandens.
* Medus naikina gripo sukėlėjus, padeda nuo peršalimo.

* Peršalimą gydo šaukštas šilto medaus ir ¼ šaukšto cinamono kasdien 3 dienas. Išgydo daugumą chroniškų peršalimų, slogų ir išvalo sinusus.

* Jei kas dieną vartosite medaus su cinamonu, sustiprės imunitetas.

* Blogojo cholesterolio kiekį sumažins 2 šaukštai medaus ir 3 šaukšteliai cinamono sumaišyti su 30 g vandens. (ne ml ?)

* mažinti pilvo pūtimui, skausmams ir virškinimo sutrikimams irgi tinka medus su cinamono milteliais. Cinamono milteliai, pabarstyti ant dviejų šaukštų medaus prieš valgį, padeda suvirškinti net ir sunkiausią maistą.
* Reguliariai geriant arbatą su medumi ir cinamonu, sumažės senėjimo požymiai, pailgės gyvenimas.

1 šaukštą cinamono pavirkite 3 puodeliuose vandens, kai atvės, įdėkite 4 šaukštus medaus ir gerkite po ¼ puodelio 3 kartus per dieną. Gyvenimas tikrai pailgės, galbūt net ir iki 100 metų…

* Medus puikiai gydo odos infekcijas: 3 šaukštai medaus, 1 šaukštelis cinamono. Ištepkite šia košele veido spuogelius prieš miegą, o ryte nusiplaukite šiltu vandeniu. Spuogai išnyks. Medus su cinamonu lygiomis dalimis išgydo egzemą bei kitas odos infekcijas.

Svoriui mažinti kiekvieną rytą 30 min. prieš pusryčius ir vakare prieš miegą gerkite puodelį virinto vandens su cinamonu bei šaukšteliu medaus. Šis mišinys neleidžia kauptis riebalams.
Receptas

Sveikatos tyrė
Sudėkite į smulkintuvą šiuos produktus:
1 citriną su žievele (prieš tai nušveiskite, supjaustykite),
1 stiklinę spanguolių,
2 galvutes česnako,
2–3 mažąsias imbiero ataugėles (5–8 cm),
3–4 šaukštus medaus.
Viską susmulkinkite, sudėkite į stiklinį indą, užsukite ir laikykite šaltai. Valgykite po šaukštą pusvalandį prieš valgį, užgerkite gurkšneliu vandens.

SS_LOGO.indd

Contact Us