Saugus ir sveikas vaikas

Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykla Pilėnų pagrindinės mokyklos stadione surengė atvirą visiems sąskrydį ,,Saugi ir sveika mokslo metų pradžia“, skirtą vaikų ir jų tėvų, globėjų saugios ir sveikos gyvensenos sklaidai.

LR Seimo narys prof. Arimantas Dumčius per atstovą pasveikinu visus, besirūpinančius vaikų sveikata ir saugumu.

A.Žikevičiaus saugaus vaiko mokyklos direktorė Rasa Šerpytienė  visiems Kauno apskrities ir Eigulių bendruomenės susirinkusiems sveikiems vaikams nuoširdžiai linkėjo tokiais sveikais ir išlikti. Ji padėkojo Kauno Pilėnų pagrindinės mokyklos direktoriui Juozui Daukšiui, Kauno Kazio Griniaus progimnazijos direktoriui Stanislovui Šimanauskui ir visiems sąskrydžio dalyviams bei svečiams, kurie atvyko vaikus supažinti su gerąja patirtimi, saugojant žmogų.

– Pagrindinis šio pažintinio – šviečiamajamo renginio tikslas yra priartinti vaikus prie žmonių gelbėjimo tarnybų, ugdyti moksleivių drąsą ir pilietiškumą, – sakė direktorė Rasa Šerpytienė.

„Netikėtai atsitikus nelaimingam atsitikimui ar įvykdytam nusikaltimui, vaikai, tiesiogiai bendravę su  policijos pareigūnais, greitosios medicinos pagalbos stoties paramedikas, LR kariuomenės kariais ir priešgaisrinės gelbėjimo tarnybomis ugniagesiais, tikėtina, vaikai bus aktyvesni, nedvejodami jiems skambins Bendruoju pagalbos telefonu 112, Gaisrinei 01, Policijai 02, Greitoji medicinos pagalbai 03. Taip elgdamiesi vaikai apsaugos, nelaimei ištikus, savo artimuosius, draugus ar net nepažįstamus žmones“, – patikslino direktorė T.Šerpytienė.

Polic.k

 Nuotr. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato policijos pareigūnai supažindina su KET ir viešosios tvarkos naujovėmis

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato kelių policijos valdybos ekipažo Žaliakalnio viešosios policijos pareigūnai atkreipė moksleivių dėmesį, kad šiai metais Kauno apskrityje jau žuvo 33 asmenys, sužalota net 117 dviratininkų, dar 2 dviratininkai žuvo, 78 dviratininkai nukentėjo dėl neatsargaus manevravimo, iš viso – 485 buvo sužeisti. Kauno apskrities policijos pareigūnai ragino vaikus laikytis Kelių eismo taisyklių, būti drausmingiems kelyje bei linki saugaus kelio! Drauge jie atsakė į klausimus, draugiškai paegzaminavo moksleivius iš Kelių eismo taisyklių.

Kvepavim

Nuotr. Kauno miesto greitosios medicinos pagalbos stoties ekipažo paramedikas aiškina, kaip suteikti pirmąją pagalbą

Kauno miesto greitosios medicinos pagalbos stoties ekipažo paramedikas Tautvydas Bieliavičius vaikams atskleidė dirbtinio kvėpavimo paslaptis ir mokė kaip jas panaudoti.

Moksleiviai demonstravo savo sportinius pasiekimus kovų mene, kultūroje.

Kauno apskrities Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo valdybos ekipažo darbuotojai informuoja, kad per 8 šių metų mėnesius Lietuvoje kilo 10 tūkst. 304 gaisrai. Juose žuvo 81 žmogus, o 131 gyventojas patyrė traumų.

Gelbėjimo darbų metu ugniagesiai išgelbėjo dar 199 gyventojus, iš jų 15 vaikų.

Pages: 1 2

Contact Us