Vandens atsiskyrėlių stovykla

Fotogalerija

 

VANDENS ATSISKYRĖLIŲ STOVYKLA: PATIRTYS IR ATRADIMAI.

2013 m. Vandens atsiskyrėlių programos vadovė,  asociacijos „Aqua est vita“ Valdybos narė asociacijos „Šviesuva“ ats. sekretorė, Tarybos narė
Luodkai, Salako sen., Zarasų raj. 2013 m. rugpiūčio 26 d.

Ką tik grįžome iš pačios nuostabiausios mano gyvenime stovyklos.
Vandens atsiskyrėlių programa –  pirmasis ir  sėkmingas asociacijos „Aqua est vita“ socialinis projektas.
Asociacija „Aqua est vita“ (“Vanduo yra gyvybė”)  įregistruota 2013-06-20 Zarasų rajone. Jos steigėjai: prof. habil.dr. Leonardas Lukoševičius   ir Vytautas Kriovė, inžinierius – išradėjas, verslininkas.  Šiek tiek ir aš bei dar keli asmenys. … Asociacija   pradeda veiklą. Ji vienija  visus, kas brangina vandenį, supranta savo atsakomybę už vandens išsaugojimą.  Kokie asociacijos darbai numatomi ir jau vyksta? Tai įvairus švietėjiškas, edukacinis, socialinis, kultūrinis ir sveikatinimo darbas. Tai mokslininkų  – jau pripažintų autoritetų bei jaunimo – mokslo išradaėjų bei populiarintojų  arena.  Tai aplinkos apsauga, ekologija ir gamtos išsaugojimas – kaip kiekvieno žmogaus atsakomybė.

Į naujosios asociacijos  veiklą jau įsitraukė būrys visoje šalyje žinomų žmonių.

Tai prof.habil.dr. Leonardas Lukoševičius,  asociacijos “Aquaestvita” Valdybos pirmininkas, asociacijos „Šviesuva“ Tarybos narys, ilgametis LSMU ir LSU profesorius, virš 20 knygų autorius ir bendraautorius, žurnalo „Biologinė medicina“ vyr. redaktorius.

Taip pat – prof.dr. Juozas  Ruolia, fitoterapeutas, onkologas, Slaugos darbuotojų tobulinimosi ir specializacijos centro generalinis direktorius, daugiau kaip  200 spaudintų leidinių ( ypač daug jų skirta visuomenės švietimui) autorius.

Didžiuojamės, kad asociacijos Tarybos nare tapo LSMU LVA profesorė dr. Dalia  Sekmokienė.   Ji rengia visuomenės sveikatos bakalaurus maisto saugos srityje.  Mokslo kryptys: maisto sauga ir kokybė, biologiškai vertingų komponentų panaudojimas maisto produktų gamyboje, kinų medicina bei ajurveda. Virš 100 straipsnių sveikos mitybos klausimais autorė.

Asociacijoje  –   Telesforas  Laucevičius,  inžinierius – išradėjas, knygų “Jonizuotas vanduo – gyvenimas be vaisrų“ ir „Jo didenybė Vanduo“ autorius;  aš, dr. Valentina Šereikienė; gyd. Zinaida Arlauskienė, LSMU lektorė, KMU sveikatos magistrė, sveikatos prevencijos ir sveikos gyvensenos specialistė, fitoterapeutė Kijevo (Ukraina) Tarptautinės saugaus žmonijos vystymosi akademijos narė; Staselė  Mickutė, asociacijos „Consilia academica“ atsakingoji sekretorė ir daugelis kitų.

Pages: 1 2 3 4 5

Contact Us