Vandens išminčių stovykla

vandenelis2014 08 18

Sveikata – tai fizinė, dvasinė ir socialinė gerovė, o ne tik ligos ar negalios nebuvimas.

Nepaisant sparčiai besivystančios, moksliniais tyrimais pagrįstos medicinos, ryškėja akivaizdus poreikis sugrįšti prie natūralios, pagrįstos žmonijos empirine-istorine patirtimi, medicinos. Vis daugiau žmonių pasirenka alternatyviąją mediciną kaip efektyvų būdą lengvai pritaikomą praktikoje nesukeliantį šalutinių reakcijų.

Nuo daugelio XXI amžiaus ligų gali išgelbėti tik gyvybės dėsnių paisymas, žinojimas, kas organizmui priimtina, o kas kenkia. Prigimtinės gyvensenos paisymas – neskubėjimas, pozityvus mąstymas, suvalgomo maisto kiekio kontroliavimas bei vartojamas sveikas jonizuotas vanduo gali apsaugoti nuo daugelio su senėjimu siejamų ligų.

DSC02636 DSC02693 DSC02644DSC02707 DSC02685 DSC02665

DSC02638

DSC02637

 

 

 

Kaip tinkamai ir nevarginančiai padėti organizmui apsivalyti ir pereiti prie naujų mitybos įpročių? Geriausia tai daryti kolektyviai. Tuo tikslu asociacija “Aqua est vita” organizavo švietėjišką, sveikatinančią, padedančią formuoti naujus sveikos gyvensenos, dvasinės savimonės, fizinės detoksikacijos įgūdžių stovyklą.  Penkių dienų laikotarpyje savanoriai dalyvavo unikalioje sveikatinančioje programoje naudojant vaisius ir uogas bei žalumynus, grūdus, sėklas, jonizuotą vandenį. Programa buvo suskirstyta į tris etapus: pirma –  buvo skirta organizmo detoksikacijai; antra – organizmo papildymu lengvai įsisavinamomis natūraliomis maistingosiomis medžiagomis bei fermentais. Trečioji dalis skirta perėjimui prie kasdienio visaverčio maisto ir naujų ilgalaikių  įpročių formavimo

Stovyklos metu buvo pasirūpinta geros nuotaikos užtikrinimu, bendravimu, minčių harmonizavimu – meditacijomis, aromoakupresūra, išvykomis pas vienuolius, edukacinėmis ekskursijomis, pažintinėmis ekskursijomis į mus supančių augalų pasaulį, švietėjiškomis paskaitomis. Atsižvelgiant į amžiaus galimybes, pasirūpinta fiziniu aktyvumu bei aktyvia dienotvarke. Tai buvo nauja, linksma patirtis, kurios metu dalyviai jautė savo kūno lengvėjimą be varginančių dietų. Jautė sveikatos pagerėjimą: susireguliavo miegas, emocijos, susitvarkė virškinamojo trakto funkcijos, atsirado energijos, sumažėjo lėtinių ligų simptomai ir pan.

Stovyklos programą ir dienotvarkę parengė: Zinaida Arlauskienė KMU sveikatos magistrė, sveikatos prevencijos ir sveikos gyvensenos specialistė.

Atsiliepimai

 • Tiek fiziškai, tiek dvasiškai jaučiausi lengvesnė;
 • Jaučiau, kad gal gerai, bet netikėjau (daug dietų buvau bandžiusi);
 • Atvažiavau todėl, kad noriu išmokti valgyti;
 • Nesitikėjau, kad antrą dieną pati užsiseksiu batų užtrauktukus;
 • Supratau, kad ir sultis reikia kramtyti, kad tai maistas;
 • Trečią dieną nereikėjo vaistų nuo astmos priepuolių.
 • Norėčiau ateityje dalyvauti tokiose stovyklose
 • Man 40 metų ir nesu nieko panašaus girdėjusi, tik rijau piliules, daugiau jų nevartosiu. Man nieko neskauda
 • Norėčiau daugiau teorinės medžiagos apie tai kaip sveikai maitintis
 • Svoris toliau krenta, net ir valgant įprastai (neryju)
 • Mano ofisuose nupirkau burbuliuko jonizatorius ir visi darbuotojai geria šarminį vandenį, o vietoj kavos – kokteilius. (Dar niekas nepersirgo gripu). Atvažiuosim kolektyviai į mokyklą. (kada bus?)

Gyd. ZINAIDA ARLAUSKIENĖ

Contact Us