Fitoterapija

Universalūs priešvėžiniai fenolių rinkiniai, pasak fitoterapeuto, pelkinė sidabražolė, beržinis juodgrybis ir gyslotis, o gysločio sultis patariama gerti po burnos, liežuvio šaknies vėžio, vartoti po spindulinės terapijos. Jonažolės arbata arba tinktūra vartojama po smegenų navikų. Medetkų žiedai – po krūtų vėžio, barkūnas saugo moters krūtis nuo metastazavimo. Vėdrynas, bitkrėslė vartojama po kiaušidžių vėžio, kaip ir grikių arbata. „Maksimali veikliųjų medžiagų išeiga yra grikius pavirinus, todėl reikia įsidėmėti ir tai, kokias vaistažoles reikia tik užplikyti, o kokias reikia virinti. Tai gali patarti tik specialistas“, – perspėjo fitoterapeutas profesionalas, primindamas, kad vėdrynai ir juose esančios veikliosios medžiagos taip pat yra vieninteliai augalai, esant melanomai, slopina jų dalinimąsi ir aktyvumą bei saugo nuo melanomų nepasikartojimo.

Ožrožė, gaurometis vartojama po prostatos vėžio, takažolė – po inkstų, šlapimo pūslės vėžio. Pelkinis pūkelis apsaugo skrandį nuo vėžio pasikartojimo (vartojama arbata arba spiritinės ištraukos).

Gydyti sarkomas, hemotoglastozes kol kas efektinga tik ugniažolė. Tokie yra, pasak gydytojo, moksliniai stebėjimai ir patirtis, tačiau jos paruošimo ir vartojimo būdai turi būti aptarti su gydytoju fitoterapeutu. Profesorius inicijuoja, kad gamyklose būtų legalizuota ugniažolės sulčių gamyba, tuo tarpu žmonėms patariama vartoti ugniažolės preparatus, prieš tai pasitarus su gydytoju, nes stiprios veikliosios priešvėžinės medžiagos esančios ugniažolėje, gali pakenkti kepenų veiklai.

 

Vingiorykštė – universalus priešvėžinis augalas, kurį reikia rinkti džiovinimui tik pradėjus žydėti žiedeliams. Mokslo įrodyta, kad veikliosios bijūno medžiagos (šaknys kasamos vėlų rudenį ir ankstyvą pavasarį) lėtina kraujo vėžio, sarkomų, karcinomų, ypač gimdos kaklelio, ryklės ląstelių dalijimąsi, vilkdagis – kartu su chemoterapija slopina įvairių navikų atsinaujinimą.

Virškinamojo trakto navikams slopinti vartojamos aukštaūgės salotos, kurios pasižymi priešvėžiniu veikimu, barkūnas, baltosios notrelės – skausmingoms mėnesinėms slopinti

trikertė žvaginės sėklos – vyrams po prostatos, šlapimo pūslės vėžio operacijų.

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8

Contact Us