Fitoterapija

Klausimą, ar galima gerti ryte vandenį su obuolių actu, fitoterapeutas atsisakė komentuoti, teigdamas, jog tai prieštarauja normaliai žmogaus fiziologijai. Jis atkreipė onkologinių ligonių dėmesį, kad žmogaus šlapimo PH turi būti 6-6,5, todėl reikėtų nusipirkti vaistinėje lakmuso juostelių (klinikos vadovai pažadėjo pasirūpinti, kad klinikos vaistinėje jų būtų) ir vieną kartą per savaitę pasitikrinti rytinį, pietinį ir vakarinį šlapimą, vidurkį apskaičiuoti gautus rodmenis padalinus iš trijų. „Jeigu šlapimo PH 5-5,5, grėsmė vėžiui atsikartoti šimtaprocentinė“, – pabrėžė fitoterapeutas, patardamas pirmiausia suderinti šarminę maisto produktų pusiausvyrą organizme. Greičiausias ir paprasčiausias būdas pašarminti organizmą – suvalgyti per dieną po 1-2 šaukštus sumaltos bei su medumi sumaišytos citrinos.

Klausytojus domino auksinio ūso veiksmingumas. Pasak J. Ruolios, jokių priešvėžinių medžiagų auksiniame ūse neaptikta. Auksinio ūso spiritinio antpilo veikliosios medžiagos turi geras priešuždegimines savybes sąnariams gydyti.

Prašantiems patarimų, kaip toliau gyventi po inksto pašalinimo operacijos, gydytojas patarė per dieną išgerti litrą gryno natūralaus vandens po gurkšnį kas 10-15 min. Svarbiausia, kad nebūtų apkrautas maistu vienas inkstas.

„Nėra geresnio aparato buvusiems onkologiniams ligoniams nuo vidurių užkietėjimo kaip alijošių sultys, tik jų negalima laikyti šaldytuve ilgiau nei 12 dienų (po 12 d. alijošiuje atsiranda medžiagos, skatinančios vėžio atsiradimą). Geriausia vartoti iš karto, lapų spygliukus nupjovus, sumalus mėsmale ir pasigaminus geriamąją tinktūrą. Tačiau patogiausia yra nusipirkti vaistinėje. Išlaikytos 12 dienų sultys naudojamos esant kepenų cirozei, po infarktų, insultų, sergant išsėtine skleroze, o šviežios sultys skatina žarnų judesius per kraują. Tik visada reikia pasitarti dėl vartojimo su šeimos gydytoju. Alijošiaus sultys – net atskiestos 1:500 – stabdo vėžinių ląstelių augimą“, – patarimais dėl vidurių užkietėjimo dalijosi profesorius. Jei viduriai užkietėję, jis rekomendavo valgyti ir orkaitėje keptų obuolių, morkų (kas 2-3 valandas).

Moterys klausė, kuo gerinti rankos limfos tekėjimą po krūties operacijos? Šiuo metu, pasak J. Ruolios, yra patvirtintos programos ir visi Lietuvos medikai, masažuotojai per porą metų bus apmokyti, kaip judesių ir įvairių pasitrynimų pagalba išjudinti limfą, kad ranka netintų. Vienas mediko patarimas – neatšalti rankų. Kitas – sugrįžus suprakaitavus į namus, nenusirengti iš karto, stengtis atvėsti su drabužiais. Atšalimas ir staigus atvėsimas kursto likusių limfagyslių patinimą ir neprognozuojamą atkrytį. Pradžioje, patarė fitoterapeutas, nuo rankos tinimo išgelbėja medetkų ir Traumel tepalai.

Klausiantiems, kokią naudą vėžio prevencijai turi kviečių želmenų sultys, fitoterapeutas profesionalas patarė vartoti jas atsargiai. „Vartodami labai didelėmis dozėmis daigintus grūdus, želmenis, įvairias kitas sultis, vitaminus, galite sau labai pakenkti. Maistas ir maisto papildai yra vaistas, kai vartojamas dažnai ir ne po daug”, – atkreipė dėmesį profesorius J. Ruolia.

Susitikimas su fitoterapeutu paliko prieniečiams gilų įspūdį. Jo homeopatinės žinios ir gausūs patarimai ne vienam padės kovoti su ligomis, primins, kad reikia branginti ir saugoti savo sveikatą. Tiems, į kurių klausimus profesorius nespėjo atsakyti, jis patarė kreiptis telefonu 8-5-219 09 33, arba užsiregistravus tuo pačiu numeriu atvykti konsultacijai į VU Onkologijos institutą.

Šaltinis: „Naujasis Gėlupis“

 

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8

Contact Us