Vizija, misija, vertybės

Mūsų misija. Kodėl esame?

Tam, kad neštume žinią apie vandenį ir išsaugotume sveiką žmogų. 

 Tai reiškia, kad visomis išgalėmis platiname žinią apie vandenį, kuris daro žmogų sveikesniu. Norime, kad žmogus geriau pritaikytų vandenį gyvenime ir mityboje. Vykdome šviečiamąją veiklą, skatiname  gerti sveiką ir švarų vandenį, juo gydytis, grūdintis, sveikai maitintis ir kuo daugiau judėti, pajusti atpalaiduojančią ir stresą naikinančią vandens galią. Mūsų tikslas – sveikesnė visuomenė, o tam labai daug padeda vanduo.

Mūsų vizija. Kuo norime būti?

Norime būti ta organizacija, kurioje susibūrę mokslo žmonės išsakytų savo idėjas, pasidalintų pačiais naujausiais ir netikėčiausiais mokslo atradimais, kviestų pasisakyti inžinierius, atradėjus ir įvairių sričių sveikatos specialistus iš Lietuvos ir užsienio šalių. Šia sveikatinimo idėja siekiame užkrėsti ir besimokantį jaunimą. Bendrauti ir dalintis patirtimi, svarbias naujienas skleisti per seminarus, konferencijas, mokslo knygas. Įvairių projektų pagalba skelbti gerąsias žinias plačiajai visuomenei. Mums rūpi fizinė, psichinė ir dvasinė žmonių sveikata, kuriai didžiulę įtaką daro vanduo. Sieksime, kad Lietuvos gydymo įstaigose vanduo būtų naudojamas ne tik rankoms plauti, kad atsirastų vandens pritaikymas diabeto gydymui, širdies ligų profilaktikai ir pan.

Mūsų vertybės

Sąžiningumas – sakome tik tai, kuo esame įsitikinę, kalbame tai, ką galime įrodyti. Nemeluojame, neapsimetinėjame ir jokios priežastys neprivers mūsų kalbėti netiesą.

Kūrybiškumas – pateikiame netikėčiausių idėjų ir kuriame planus, kaip jas įgyvendinti.

Ekologija – rūpinamės, kad būtų išsaugoti švarūs vandenys ir Žemė tam, kad vaikai augtų sveiki ir laimingi.

Iniciatyvumas – esame idėjų generatoriai ir jas įgyvendiname nieko nelaukę, čia ir dabar.  

Veržlumas – visada pasiekiame savo tikslus. Nes jeigu žmogus ko nors iš tikrųjų nori, visas pasaulis padeda jam tą tikslą pasiekti. 

Altruizmas – padedame kitiems žmonėms būti sveikais ir laimingais.  Juk Kristus liepė daryti gerus darbus, tardamas: „Ką gero padarei šiems mažutėliams – man padarei“.    

Contact Us